Tesettür Gelinlik Modelleri 2015 2016

Tesettür Gelinlik Modelleri 2015 ve 2016 Sezonuna Ait Trend Olan Kreasyonlar ve Kapalı Hanımlara Özel Gelinlik Seçimi

Tesettür gelinlik modelleri 2015 trendleri kreasyonları kapalı hanımların beğenisine sunulurken bir yandan 2016 tesettür gelinlik modelleri vitrinleri süslemeye başladı bile.Son yıllarda tesettür gelinlik modelleri en az diğer normal gelinlikler kadar çeşitli modellerden oluşmaktadır.Tesettür gelinlik modelleri 2015 yeni sezon kreasyonları bir önceki tasarımlardan farklı olarak daha çok dantelli ve güpürlü parçalardan oluşmaktadır.

Yeni sezon tesettür gelinlik modelleri 2015

Yeni sezon tesettür gelinlik modelleri 2015

Tesettür Gelinlik Modelleri 2015 Modası

Gelinlik 2015 sezonuna ait 2015 tesettür gelinlik modelleri daha çok dantel işlemlerde ve fransız tipi modellerden oluşmaktadır.Anlayacağınız gelinlik 2015 modasına damgasını vuran fransız danteller tesettür gelinliklerde de sıkça gördüğümüz modellerdendir.2015 kapalı gelinlik modelleri beyaz renklerin yanı sıra daha kırık beyazlar,krem tonları hatta açık pembe renkler daha ağırlıkta olduğunu görmekteyiz.

Tesettür gelinlik modeli için daha çok kol kısımlarında ve duvak modellerinde hareketlilik görebiliriz.Bunlara örnek verecek olursak fransız tipi dar ve dantelli kollardan oluşan tesettür gelinlik modelleri ve türbana çok yakışan kenarları dantel işlemeli duvak modelleri ile uyumlu gelinliklerdir.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Nasıl Olacak ?

2016 tesettür gelinlik modelleri için daha çok aksesuarlarda değişiklik olması bekleniyor.Duvak aksesuarında boncuk,pırıltılı taşlar ve fransız tipi dantel işlemeleri daha sık kullanılacak olan modellerdir.Tesettür gelinlik modelleri 2016 trendleri arasında yine krem renkler hakim olması muhtemel gözüküyor.

Tesettür Gelinlikler İçin Aksesuar Önemli

Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2015

Taşlı tesettür gelinlik modelleri 2015

Tesettür gelinlik modelleri diğer gelinliklere göre daha sade bir görünüme sahip oldukları için gelinliğinize hareketlilik kazandırmak adına daha fazla aksesuar kullanabilirsiniz.Bel bölgesi için taşlı kemerler yada boncuklu kemerler kullanılması gelinlik modelinize hareketlilik kazandırıp gelinliğinizi daha gösterişli hale getirecektir.

Özellike 2015 tesettür gelinlik modelleri ile birlikte kullanılan dantelli eldivenlerde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.Gelinlik eldiveni seçerken duvak modelinize uyumlu olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz zira iki aksesuarda yoğun dantellere boğulmasın gelinlik modelinizin önüne geçmesin.

Ufak detaylar ile sade olan tesettür gelinlik modelinizi daha gösterişli ve göz alıcı hale dönüştürebilirsiniz.Tabiki tüm bunları uygularken tesettür ruhunu unutmamak gerekir aynı zamanda kendi vücudunuza uygun olan tesettür gelinlik modeli seçmenize titizlik göstermelisiniz.

Ayrıca daha fazla bilgi edinmek için tesettür gelinlik modelleri 2015 koleksiyonlarından oluşan Tesettür Giyim Kabini sitesinin özenle seçtiği parçalara göz atabilirsiniz.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2015 2016 Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !