Tesettürlü Hanımlar için 2015 Kapalı Gelinlik Modelleri

Gelinlik tasarımcıları 2015 yılında da kapalı gelinlik modelleri ile tesettürlü bayanların beğenisine sunuyor.İşte en güzel 2015 kapalı gelinlikler…

Sizde iyi bilirsiniz ki çok daha önceki yıllarda kapalı gelinlik modelleri tekdüze oluyordu.Artık son yıllarda tasarımcılar en az diğer normal gelinlik modelleri kadar tesettürlü hanımlara özel tesettürlü gelinlikler tasarlıyorlar.Buda model seçiminde zorluğu meydana getiriyor.Gelinlik 2015 olarak sizlere 2015 tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bir kaç tiyo ve model önerilerinde bulunmak istedik.

2015 kapalı gelinlik modelleri

2015 kapalı gelinlik modelleri

2015 Kapalı Gelinlik Modelleri tesettürlü bayanlarımıza yönelik seçilmiş koleksiyonlardan oluşuyor. Tesettürlü bayanlarımızın gelinlik seçimleri biraz daha kısıtlı olsa da günümüzde epey bir artış gösterdi, tasarımcılar koleksiyonlarında tesettürlü gelinlik modellerinde yer vermeye başladı.


2015 kapalı gelinlik modellerinde dantelller tüller ve drapeler oldukça ön planda hatta diğer normal gelinlik modellerinde bile bu detayları nadir görmekteyiz. Kapalı gelin adaylarımıza duvak modellerinde olabildiğince tül gibi aksesuarlar kullanmalarını öneriyoruz. Ayrıca tesettürlü gelin adaylarımıza duvak modellerinde danteli detayınıda kullanmalarını ve mutlaka uzun duvak tercih etmelerini öneriyoruz . Türbanınızı duvaksız bırakmamaya özen gösterin.Unutmayınız ki duvaksız gelin olmaz. 2015 kapalı gelinlik modelleri resim galerimizden bakabilirsiniz.

2015 Kapalı Gelinlik Modelleri Resim Galerisi

 

2 Comments on Tesettürlü Hanımlar için 2015 Kapalı Gelinlik Modelleri

  1. bazı modelleri görmedim çok güzeller fakat daha fazla tesettür gelinlik modeli bulma şansımız varmı ?

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !