Türbanlı Gelin Başı Modelleri 2015

Türbanlı gelin başı modelleri 2015 yılında da birbirinden farklı seçenekleri ile tesettürlü gelin adaylarına hitap ediyor !

Türbanlı gelin başı modelleri 2015 yılının tesettürlü gelinlerine özel tasarımları ve en yeni türban tasarımları ile Gelinlik 2015 moda bloğunda sizleri bekliyor.Türbanlı gelin başı modelleri günümüzde oldukça fazla çeşitleri bulunmaktadır.Çok detaylı bir çalışma isteyen bu süreçi tamamen kuaförünüze yaptırmanızı tavsiye ederiz.Profesyonel ve detaylı bir çalışma isteyen türbanlı gelin başı herkesin yapabileceği bir iş olmadığını söylemek isteriz.

Türbanlı gelin başı modelleri 2015

Türbanlı gelin başı modelleri 2015

Türbanlı Başı Modelleri 2015 Modasında Neler Var ?

2015 türbanlı gelin başı modelleri arasında öne çıkanlar tül detaylı türbanlı gelin başı ve çiçekli gelin başı tasarımlarıdır.Gösterişli gelin başı seven tesettürlü hanımlar topuz modelini yüksek tutup dantel detaylar ile gelin başını süsletebilirler.Aynı zamanda gösterişli türbanlı gelin başı için yaptırdığınız topuzun üzerine taşlı aksesuarlarda kullanabilirsiniz.

Bu aksesuarlar sizin türbanlı gelin başı modelinizi ve dolayısıyla gelinliğinizi daha gösterişli bir hale getirecektir.Bunun yanı sıra türbanlı gelin başı modelinize biraz ışıltı vermek için sim ile renklendirebilirsiniz.

Sadeliği İsteyen Hanımlara Sade Türbanlı Gelin Başı Modelleri

Sade türbanlı gelin başı modelleri sadeliği seven tesettürlü gelin adaylarına hitap etmektedir.Daha sade ve zarif görünmek için başörtüsünün uç kısımlarını gelinliğin içine gizlemek isabetli bir karar olacaktır.Sade saten kumaş başörtüsünü bu şekilde kullanmanız size daha sade ve doğal bir hava katacaktır.Sade türbanlı gelin başı modelleri ile daha gösterişsiz ve dantelleri aşırı olmayan duvak modeli tercih edebilirsiniz.

Tesettürlü gelin başı modelleri 2015

Tesettürlü gelin başı modelleri 2015

Çiçekli Türbanlı Gelin Başı Modelleri

Çiçekten hoşlanan bayanlar için çiçekli türbanlı gelin başı modelleri arasından tercihlerini yapabilirler.Bu model aynı zamanda sade bir model olarakta kullanılabilir.Sade bir başörtüsü üzerine sağ yada soldan yapay çiçek tutturulup yine sade görünüşlü duvak modeli tercih edilebilir.

Taçlı Türbanlı Başı Modelleri 2015 Modasında Ön Planda

Türbanlı gelin başı modelleri 2015 modası arasında öne çıkan bir diğer tasarımda taçlı türbanlı gelin başı modelleri.Düğünlerinde taç takmak isteyen tesettürlü gelin adayları için oldukça uygun bir model olan taçlı türbanlı gelin başı modelleri arasından tercihini yapabilirler.

Bu modeli tercih etmek isteyen gelin adayları özellikle seçtiği taç modeline dikkat etmelidirler.Taç modeli gelinlik modeline birebir uyumlu olmalıdır.

Örneğin gösterişli taşlı bir gelinlik modeli giyilecekse taç modelide mümkün olduğunca pırıltılı taşlarla bezenmiş olmalı.

Yaka Kısmını Hareketlendirin

Türbanlı gelin başı modelleri genelde yaka kısımları boş kaldığı için bu bölgeye broş gibi aksesuar takarak bu yaka kısmı hareketlendirilebilir.Özellik broş aksesuarı 2015 türbanlı gelin başı modelleri ile sıkça kullanılmakta olduğunu da söylemek gerekir.

Türbanlı Gelin Başı Modelleri 2015 Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !