Uzun Boylu Bayanlar için Gelinlik Modelleri

Uzun Boylu Bayanlar İçin Gelinlik Modelleri ve Uzun Boylu Gelinlerin Dikkat Etmesi Gereken Önemli Detaylar !

Uzun boylu gelin adayları aslında gelinlik seçiminde daha dezavantajlıdırlar,çünkü hemen hemen tüm gelinlik modelleri tercih edebildikleri için bu modeller arasında seçim yapmaları bir hayli zordur.Seçenek arttıkça gelinlik seçimi o denli zor olur.Sizinde bildiğiniz gibi özellikle son yıllarda çok çeşit gelinlik modelleri mevcuttur.2015 gelinlik modelleri arasında da uzun boylu bayanlar için oldukça zengin çeşitte model yer almaktadır.

Uzun Boylu Bayanlar İçin Hangi Gelinlik Modelleri Uygundur ?

Uzun boylulara gelinlik modelleri

Uzun boylulara gelinlik modelleri

Uzun boylu bayanlar için gelinlik modelleri;mini gelinlik modelleri,kabarık gelinlik modelleri,prenses gelinlikler,retro veya vintage dediğimiz geçmiş yılların moda gelinlik modelleri,balık gelinlik modelleri,a kesim gelinlik modelleri kısacası bütün modelleri tercih edebilirler.Bu uzun boyunuzun avantajı ile daha gösterişli bir gelinlik modeli tercih etmenizi Gelinlik 2015 olarak öneriyoruz.Madem uzun boyunuz var güzel bir gelinlik modeli ile düğün gecenizde dans pistinde kuğu gibi süzülmek istemez misiniz ? Tabiki evet dediğinizi duyar gibiyim.

Uzun Boylu Gelinlere Uzun Kollu Gelinlikler

Uzun boyunuza yakışacak gelinlik modeli etek uçlarında yoğun ve kalın dantelleri olan aynı zamanda eteğin üzerinde yoğun dantelleri olan gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.

Eğer kendinizi rahat hissedeceksiniz uzun kollu gelinlik modelleri arasından da tercihinizi yapabilirsiniz.Uzun kol gelinlik modelini gösteren bir parçadır hele ki uzun boyunuz varsa adeta prensesler gibi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dantelli prenses gelinlik modelleri

Dantelli prenses gelinlik modelleri

Dantel Candır !

Boyları uzun olan bayanların genelde beden boylarıda uzun olur ve buna bağlı olarakta boyun bölgeside geniş olur.Eğer göğüs mesafeniz uzun ise çoğu gelin adayına yakışmayacak olan v yaka detaylarını özellikle kullanmalarını öneriyoruz.

Yoğun dantelli eteklerin ve dantelli kolların yanında göğüs mesafenin de kullanılacağı v yakalı hafif dekolteli gelinlik modelleri gerçekten uzun boylu gelin adaylarına çok yakışmaktadır.Ayrıca uzun boylu bayanlar bu v yakalı gelinlikleri de tercih edebilirler.

Uzun Boylu Hanımlar için Tesettür Gelinlik Modelleri

Uzun boylu kapalı hanımlar için gelinlik modelleri hakkında konuşacak olursak, kabarık gelinlik modelleri tercih edebilirler.Tesettürlü gelin adayı eğer iri vücuda sahipse daha düz ve a kesim gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirler.

Uzun boylular için tesettür gelinlik modelleri

Uzun boylular için tesettür gelinlik modelleri

Türban yapımında da çok fazla kabarık ve yüksek olmamasına dikkat etmelidirler.Ayrıca 2015 tesettür gelinlik modelleri arasında trend olan belden drapeli modeller uzun boylu tesettürlü hanımlara yakıştığını söylemek gerekir.

Uzun Duvaklardan Kaçının !

Uzun boylu hanımları gelinlik seçiminin yanında çok fazla kabarık duvak modeli seçimi yapmamalıdırlar.Çünkü kabarık duvaklar uzun boylu kadınları daha uzun göstermektedir, önemli olan gelin adayının zarif gözükmesi gerekmektedir.

Bu nedenle uzun boylu gelin adaylarına duvak seçiminde biraz daha küçük modeller arasından seçim yapılmasını öneriyoruz.

Uzun Boylu Bayanlar İçin Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !